bawimy-sie.blogspot.com

2 Niedziela Adwentu – 10.12.2017

1. Dzisiaj przeżywamy już 2 niedzielę Adwentu. To radosny czas oczekiwania na przyjście Jezusa. Zachęcamy, by przeżyć ten czas poprzez udział w RORATACH, które u nas tradycyjnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież. Niech przyniosą lampiony. Roraty przeżywamy pod hasłem Niepokalana moja MAMA.
2. Dziękujemy za ofiary składane tydzień temu przed kościołem na Wigilię dla Ubogich. W tym roku Wigilia dla Ubogich będzie w Domu Serca 22 grudnia o godz. 16.00.
3. W świece wigilijne Caritas w cenie 6 zł. – mała, duża – 13zł., oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny można zaopatrzyć się w zakrystii lub przy furcie.
4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary składane na kolektę przeznaczone będą na prace remontowe w naszym Kościele i klasztorze.
5. Zachęcamy, by włączyć się w nawiedzenie Różańca św. w naszych rodzinach. Niech będzie to okazja do pogłębienia naszych relacji wśród bliskich i znajomych.
6. W środę zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA. Niech to spotkanie z Panem przemienia nas.
7. W sobotę zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu na godz. 20.00 do naszego kościoła – to już 4 adoracja – poprzez którą chcemy przygotować się do Uwielbienia Boga w naszym mieście 31 maja 2018.
8. Siostry Salezjanki zapraszają dzieci i młodzież na Oratorium 16 grudnia, w godzinach 12.00 – 14.30. Więcej informacji na plakacie.
9. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na kościoły na Wschodzie.
10. Przed kościołem można nabyć też prasę katolicką oraz kalendarz diecezjalny na 2018r.

Przygotujcie drogę dla Pana” przez życie zgodne z wiarą,
przez radosne oczekiwanie na spełnienie Bożych obietnic,
przez pełne nadziei zaufanie, że Pan na pewno przyjdzie.
On sam obdarza nas swym błogosławieństwem.