chrzest 2

Niedziela Chrztu Pańskiego – 7.01.2018

1. Dziś przeżywamy niedzielę Chrztu Pańskiego. Wspominamy nasz własny chrzest i dziękujemy Bogu za tą łaskę. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny obchód okresu Bożego Narodzenia.
2. 2 Stycznia rozpoczęliśmy odwiedziny duszpasterskie zwane KOLĘDĄ w naszej nowopowstałej Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie lub na naszej stronie internetowej.
Początek kolędy w dni powszednie od 15.30, w sobotę od 10.00. W niedziele nie ma kolędy. Jeżeli Kogoś pominęliśmy, albo ktoś nie mógł przyjąć kolędy, uprzejmie prosimy o zgłoszenie do kancelarii parafialnej lub na furtę.
Pamiętajmy!!! By przygotować na wspólną modlitwę:
– biały obrus, – krzyż, – dwie zapalone świece, – wodę święconą.
3. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Sympatykom za udział w Orszaku Trzech Króli.
4. Zapraszamy rodziny z dziećmi i dorosłych, by adorować Dzieciątko Jezus w żłóbku w kościele i na placu klasztornym.
5. Siostry Salezjanki zapraszają dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych wyjazdach razem z Siostrami. Szczegóły na plakatach.

Wszystkim Wiernym, Parafianom, Sympatykom kościoła klasztornego oraz Gościom, serdecznie dziękujemy za wspólną z nami modlitwę, za wszelką życzliwość oraz złożone ofiary. Niech dobry Bóg obficie błogosławi każdy dzień tego nowego roku. A Maryja Boża Rodzicielka niech będzie Wam pośredniczką wszelkich Bożych łask.

Proboszcz i Gwardian
o. Augustyn A. Zygmunt OFM