III_Niedziela_Wielkanocna_rok_A

3 NIEDZIELA WIELKANOCY

15.04.2017

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego. Nieznajomość Pisma Św. jest nieznajomością Chrystusa – powiedział św. Hieronim.

2. W czwartek przypada 13 rocznica wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI. Dziękujemy w modlitwie za miniony pontyfikat.

3. Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę Dobrego Pasterza. To dzień modlitw o powołania.

4. Informujemy drogich Parafian i Sympatyków, że w naszej Parafii I Komunia św. dla dzieci odbędzie się w pierwszą niedziele maja, czyli 6.05.2018 na Mszy św. o godz. 11.00. Prosimy, by Ci wierni, którzy uczęszczają na tę godzinę do kościoła w tym dniu przyszli na inną, ponieważ kościół będzie zarezerwowany TYLKO dla dzieci, ich rodziców i najbliższej rodziny. Dzieci przystępuje do I Komunii aż 54.

5. W dzisiejszą niedzielę 15 kwietnia spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych na godz. 11.00 Msza św. i spotkanie.

6. Dziś również zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania na godz. 18.30 Msza św. i spotkanie.

7. Przy parafii Farnej we Wschowie organizowana jest pielgrzymka do Wilna w dniach 25-29 czerwca 2018r. Szczegóły na plakacie w gablocie.

8. 11-tego lipca br. rusza 12 Rowerowa Pielgrzymka ze Wschowy na Jasną Górę organizowana przy naszym klasztorze. Zapisy i szczegóły odnośnie tej pielgrzymki znajdziemy pod numerem telefonu umieszczonym na plakacie w gablotach.

9. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo,
abyśmy z odwagą głosili prawdę o zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa
wszędzie tam, gdzie „żyjemy, poruszamy się i jesteśmy”.

Proboszcz i Gwardian o. Augustyn A. Zygmunt OFM