ob

3.06.2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie na 17.30, a w niedziele na 18.00.
2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
 – we wtorek św. Bonifacego, biskupa i męczennika ,
 – w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 – w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
3. Dziękujemy tym wszystkim, którzy się zaangażowali w procesje Bożego Ciała. Tym, którzy udekorowali swoje domy obejścia. Zapraszamy na procesje w Oktawie Bożego Ciała do czwartku po Mszy św. wieczornej.
4. Bardzo serdecznie dziękujemy ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, by to wydarzenie, inicjatywa o nazwie JEDNO MIASTO W JEDNYM DUCHU udało się i przebiegło w tak pięknym klimacie modlitwy i wspólnego bycia.
5. W dzisiejszą niedzielę 3 czerwca zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.
6. Zapraszamy po raz drugi Mężczyzn na „OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY”, czyli na Narodową Pielgrzymkę na Jasną Górę. 23 czerwca 2018r. W ramach pielgrzymki Msza św. w bazylice, wykłady formacyjne, zawierzenie mężczyzn w kaplicy cudownego obrazu. Wyjazd autokarem. Zapisy u o. Augustyna w zakrystii, przy furcie lub telefonicznie pod numerem 885 359 692.
7. W parafii św. Jadwigi Królowej we Wschowie w dniach od 2-9 czerwca br. o godz. 19.30 odbędzie się Kurs przedmałżeński.
8. W czwartek 7 czerwca w Domu Serca po Mszy św. wieczornej drugi wykład dla mężczyzn w temacie Źródło Mocy.
9. Przy parafii Farnej we Wschowie organizowana jest pielgrzymka do Wilna w dniach 25-29 czerwca 2018r. Szczegóły na plakacie w gablocie.
10. Zapowiedzi przed małżeńskie:
– Michał Piotr Cieślak ur. W Górze zam. W Rudnej i Magdalena Maria Wójcik ur. we Wschowie zam. w Poznaniu zap. 1
Marcin Złoczewski zam. we Wschowie i Paulina Grześkowiak zam. w Kamionna, zap. 1
11. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką.

Proboszcz i Gwardian o. Augustyn A. Zygmunt OFM