2_54df5ed46e95b

12.08.2018

1. Zapraszamy dziś na godz. 18.00 na niedzielne nieszpory.
2. Nabożeństwa w naszym Sanktuarium Maryjnym według stałego porządku.
3. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
- w poniedziałek 13- ty dzień miesiąca, dzień fatimski o 17.15 nabożeństwo w kruszgankach,
- we wtorek św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika
- w środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele jak w niedzielę, 7.30, 9.30, 11.00,13.00, 18.30. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.
- w piątek św. Jacka, kapłana.
4. W czwartek 16 sierpnia swoje imieniny obchodzi Biskup Senior Stefan Regmunt. Módlmy się za ks. Biskupa.
5. 1 i 2 września będziemy po raz pierwszy przeżywać w naszym kościele odpust sanktuaryjny, ku czci Matki Bożej Wschowskiej Pani Pocieszenia. Zapraszamy już dziś wszystkich czcicieli Matki Bożej, szczegóły zostaną jeszcze podane.
6. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
– Bartosz Mikołajczyk zam. we Wschowie i Paulina Wiśniewska zam. w Śmiglu zap. 3
7. Przed kościołem zbierane są ofiary na KUL i Wydział teologiczny w naszej diecezji, można nabyć też prasę katolicką.
Niech Bóg Wam Kochani błogosławi, a nasza Matka Boża Pani Pocieszenia Wami i Waszymi rodzinami się opiekuję.

www.klasztor.wschowa.net.pl oraz Prowincji OFM: www.franciszkanie.net