1 (2)

ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ WSCHOWSKIEJ
PANI POCIESZENIA

2.09.2018

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Odpustu ku czci Matki Bożej Wschowskiej Pani Pocieszenia. Zapraszamy dziś na godz. 20.00 na wieczór z piosenką. Chcemy Boga uwielbiać przez śpiew, modlitwę razem z Maryją.
2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
- w poniedziałek św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła,
- w sobotę Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej.
3. W tym tygodniu przeżywamy dni odnowy duchowej I czwartek i I piątek miesiąca.
4. Dziękujemy Wam kochani za obecność podczas nowenny, za wspólną modlitwę i za to czuwanie, które miało nas przygotować do tej dzisiejszej uroczystości.
Dziękujemy serdecznie o. Markowi za przeprowadzenie rekolekcji przed odpustem. Niech Pan Mu błogosławi na każdy dzień, a Matka Boża Pocieszenia wyprasza potrzebne łaski.
Dziękujemy tym wszystkim, którzy się zaangażowali w przygotowanie tej uroczystości: Paniom, które przystroiły kościół w kwiaty, za zrobienie girlandy do obrazu Matki Bożej, panom za posprzątanie terenu wokół kościoła i tym, którzy wspomogli od strony kuchni, za słodkości.
5. Przed kościołem u ministrantów można nabyć prasę katolicką.
6. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć różne pamiątki z naszego Sanktuarium. Zachęcamy, by w ten sposób rozszerzać kult Matki Bożej Pocieszenia. Niech Maryja będzie obecna w tym wizerunku w naszych domach.
Niech Bóg Wam Kochani błogosławi, a nasza Matka Boża Pani Pocieszenia Wami i Waszymi rodzinami się opiekuję.

www.klasztor.wschowa.net.pl oraz Prowincji OFM: www.franciszkanie.net