Matka Boża z Różańcem

XXVII Niedziela zwykła – 7.10.2018 r.

=============================================================

1) Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedziele o godz.18.00. Maryja prosi nas, byśmy tą modlitwą wypraszali łaski Boże dla całego świata.
2) Siostry Salezjanki ze Wschowy serdecznie zapraszają na Uroczystość Ślubów Wieczystych: Siostry Jadwigi Rakoczy i Siostry Urszuli Taborek, która odbędzie się 13 października 2018 roku podczas Mszy św. o godz. 11.00 w Parafii pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika.
3) Nabożeństwa w naszym Sanktuarium Maryjnym według stałego porządku.
4) W środę 10 października zapraszamy na WIECZÓR UWIELBIENIA. Informacje w gablocie.
5) W tym tygodniu w sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Ostatnie nabożeństwo Fatimskie w krużgankach o godz. 17.15.
6) Przed kościołem można nabyć prasę katolicką oraz franciszkański kalendarz misyjny na przyszły rok w cenie 5 zł. Dochód ze sprzedaży tych kalendarzy przeznaczony jest na wsparcie misjonarzy z naszej prowincji.
Niech Wam Kochani Siostry i Bracia Bóg błogosławi,
 za każde wyświadczone dobro, życzliwość oraz wszelkie złożone ofiary.

Bracia Mniejsi
                                                                                              Franciszkanie ze Wschowy