4 ndz adwentu (2)

4 Niedziela Adwentu – 23.12.2018

1. Dzisiaj przeżywamy już 4 niedzielę Adwentu.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do tego, by po raz kolejny odbyła się wigilia dla ubogich w Domu Serca.

3. W dzień Wigilii Świąt Bożego Narodzenia Msza św. rano o 7.00.
Zachęcamy by Wigilię przeżyć tradycyjnie we wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Wstrzemięźliwość obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia.

4. Spowiedź św. w naszym kościele w dzisiejszą niedzielę przed Mszami św.
Jutro w Wigilię od 7.00 do 14.00. Ten ostatni dzień to dla tych, którzy pracują za granicą.

5. Zapraszamy na Mszę św. 24 grudnia na 21.00 i na PASTERKĘ o 24.00.

6. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. o 9.30, 11.00, 13.00, 18.30. Nie ma Mszy porannej o 7.30.
Drugi dzień świąt jak w niedziele 7.30, 9.30, 11.00, 13.00, 18.30.

7. 2 stycznia 2019r. w Sali parafialnej przy parafii św. Jadwigi Królowej we Wschowie odbędzie się spotkanie z panią Magdą Plucner – organizatorką spotkań Jezus na Stadionie, Stadion Młodych autorką książki „ Najlepsza towarzyszka Ezer Kenegdo”. Temat spotkania: „Bóg. On pragnie, abyś wiedziała, jak bardzo Cię kocha.” Spotkanie organizuje wspólnota Niewiasty i zaprasza wszystkie kobiety, każdego stanu. Wstęp wolny. Rozpoczęcie godz. 16.45.

8. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką, franciszkański kalendarz misyjny oraz kalendarz z naszym Sanktuarium. W zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritasu w cenie 6 zł. Przy furcie klasztornej pamiątki z naszego Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia.

9. W piątek rano zmarł br. Józef Marszałek. Jutro pogrzeb w niedzielę 23 grudnia o godz. 14.30 w naszym kościele.

Pełni radości ze spotkania z Panem głośmy wszystkim,
że On pocieszy każdego, kto do Niego przyjdzie.