2 Niedziela zwykła
20.01.2019

1. Zapraszamy dziś na godz. 18.00 na niedzielne nieszpory.

2. Kończymy już odwiedziny duszpasterskie zwane KOLĘDĄ w naszej Parafii. Zostały tylko dwa dni, dlatego jeżeli Kogoś pominęliśmy, albo ktoś nie mógł przyjąć kolędy, uprzejmie prosimy o zgłoszenie do kancelarii parafialnej lub na furtę.

3. W tym tygodniu wspominamy:
 w poniedziałek św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę,
 w czwartek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
 w piątek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w tym dniu zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan,
 w sobotę świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

4. W poniedziałek 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich i w życzeniach i w modlitwie.

5. We wtorek 22 stycznia o 17.40 nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania w naszej parafii zapraszamy na spotkanie formacyjne do Domu Serca w czwartek 31 stycznia na godz. 17.00 pierwszy rocznik, drugi rocznik na 18.00.

7. Zapraszamy rodziny z dziećmi i dorosłych, by adorować Dzieciątko Jezus w żłóbku w kościele.

8. Odnowa w Duchu Św. organizuje pielgrzymkę „ Grecja- śladami św. Pawła” w dniach od 24 września do 4 października br. Szczegóły na plakacie.

9. Przed kościołem można nabyć prasę katolicką. Przy furcie klasztornej pamiątki z naszego Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia.

Wszystkim Wiernym, Parafianom, Sympatykom kościoła klasztornego oraz Gościom, serdecznie dziękujemy za wspólną z nami modlitwę,
za wszelką życzliwość oraz złożone ofiary.
Niech dobry Bóg obficie błogosławi każdy dzień tego nowego roku.
A Maryja Boża Rodzicielka niech będzie Wam pośredniczką wszelkich Bożych łask.

Proboszcz i Gwardian
o. Augustyn A. Zygmunt OFM