Naklejka_MBW_Franciszkanie_7cm

14.07.2019

KLASZTOR   Zakonu Braci Mniejszych – we WSCHOWIE

1. Zapraszamy dziś na godz. 18.00 na niedzielne nieszpory.
  2. Nabożeństwa w naszym Sanktuarium Maryjnym według stałego porządku.
  3. W poniedziałek przypada święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  4. W środę 17 lipca swoje zakonne imieniny obchodzi o.Aleksy. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji Solenizanta na wieczorną Mszę św. o godz. 18:00.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko naszych parafian, którzy chcą przyjąć Maryję do swojego domu w kopii Obrazu naszej Matki Bożej Pocieszenia. Peregrynacje rozpoczęliśmy od świąt Wielkanocnych. W zakrystii przyjmujemy zapisy na peregrynacje. Tych, którzy chcą mieć swój wkład w korony dla Matki Bożej i Dzieciątka Jezus, którzy chcą złożyć złoto bądź ofiary, by zgłaszali się do Ojca Kustosza – Proboszcza

Komendant Powiatowy Policji we Wschowie zaprasza na Powiatowe Obchody Święta Policji, które odbędą się 25 lipca. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 900, następnie uroczysty apel na dziedzińcu klasztoru, a o 1100 festyn policyjny dla dzieci i młodzieży w ogrodach klasztornych.

1. Zapowiedzi Przedmałżeńskie:
    Filip Piotr Grodziejewski zam. we Wschowie i Dorota Jarmoła zam. we Wschowie – zap.2
  2. Przed kościołem można zaopatrzyć się w prasę katolicką.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. życzymy szczęśliwego  powrotu do domu oraz miłego, obfitego w łaski tygodnia.