ogloszenia-parafia4

O G Ł O S Z E N I A 

2 Niedziela Zwykła 19.01.2020

W liturgii tego tygodnia:

Do soboty 25 stycznia trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

We wtorek wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.

W środę z racji dnia papieskiego w Kaplicy św. Jana Pawła II o godz. 17:40  zapraszamy na nabożeństwo.

W piątek wspomnienie św. Franciszka Salezego.

W sobotę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Wszystkim, kto przyjął w swoim domu kapłana składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać za złożone ofiary, które przeznaczymy na  rozpoczynające się malowanie dolnego korytarza klasztoru i inne potrzeby naszego kościoła. W imieniu ministrantów dziękujemy za słodycze jakie otrzymywali od Was. Ofiary, które zebrali do swoich skarbonek posłużą m.in. na wycieczkę jaką dla ministrantów zorganizuje ich opiekun o.Ambroży.

Stowarzyszenie Katolicka Wschowa zaprasza na kolejną comiesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji naszego miasta. Modlitwa będzie w piątek 24 stycznia od godz. 20:00. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

Wschowskie Centrum Kultury i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Katolicka Wschowa zapraszają na seans filmu „Z miłości do Joey” w ramach pokazów filmów chrześcijańskich. Pokaz odbędzie się  26 stycznia o godzinie 16:00 oraz 18:30 w sali widowiskowej CKiR. Bilety do nabycia w sekretariacie CKiR oraz Klubokawiarni Piętro.

Dziękujemy wszystkim, kto przyjął do swego domu obraz Matki Boskiej Pocieszenia i złożył na koronację ofiarę. Cały czas wizerunek naszej Wschowskiej Pani możemy przyjąć w swoje domowe progi. W zakrystii zapisujemy się na dogodny dla siebie termin. Ofiary materialne, złoto, inne kosztowności na przygotowanie koron i upiększenie ołtarza przed koronacją składamy u o.Kustosza – Proboszcza.

Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. dziękujemy za złożone ofiary i wspólnotę modlitwy. Niech nowy tydzień z błogosławieństwem Bożym okaże się dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.