ogloszenia-parafia4

26 NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020

W liturgii Tego tygodnia:

Trwa nowenna przed Uroczystością św. Franciszka z Asyżu. Modlitwy nowennowe odmawiamy podczas porannych Mszy św.

Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Zapraszamy na Różaniec św. w dni powszednie o godz. 17:30. W niedziele o godz. 18:00.

W tym tygodniu wypadają dni duchowej odnowy: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

We wtorek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

W środę wspomnienie św. Hieronima doktora Kościoła.

W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W piątek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

W przyszłą niedzielę odpust św. Franciszka z Asyżu. Suma odpustowa o godz. 13:00. W przededniu w sobotę 3 października, po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Transitus upamiętniające błogosławioną śmierć św. Franciszka.

Z tej racji w najbliższą pierwszą sobotę nie będzie nabożeństwa o godz. 20:00. Możliwość wspólnego odmówienia Różańca św. będzie w tym dniu po porannej Mszy św. i wieczorem na nabożeństwie październikowym.

Dzisiaj w niedzielę 27 września spotkanie dla grupy mającej Pierwszą Komunię 4 października. To spotkanie będzie o godz. 14:00.

Spowiedź św. dla dzieci w piątek poprzedzający uroczystość komunijną o godz. 16:00 w kościele.

W zakrystii można zapisywać dzieci do I Komunii św.. Uroczystość odbędzie się w pierwszą niedzielę maja (2) 2021 roku. Msze św. niedzielne dla dzieci komunijnych o godz. 13:00.  Również rozpoczęły się zapisy młodzieży z klas siódmych do Bierzmowania. Pierwsze spotkanie dla kandydatów w dzisiejszą niedzielę po wieczornej Mszy św.

Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i franciszkańskie kalendarze misyjne. Ofiara 5 zł za kalendarz wspomaga naszych misjonarzy.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. dziękujemy za złożone ofiary i wspólnotę modlitwy. Niech nowy tydzień z błogosławieństwem Bożym okaże się dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.