ogloszenia-parafia4

3. NIEDZIELA ZWYKŁA

24.01.2021

W liturgii Tego tygodnia:

W poniedziałek  święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

We wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów. W tym dniu  o godz. 18:45 (po wieczornej Mszy św.) w kościele spotkanie dla rodziców i opiekunów dzieci komunijnych. Obecność obowiązkowa.

W czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.

Za tydzień w niedzielę 31 stycznia po wieczornej Mszy św. około 19:30 Katolicka Wschowa zaprasza na  Adorację Najświętszego Sakramentu w ramach Nowenny przed wrześniową koronacją obrazu Wschowskiej Pani Pocieszenia. Adoracja zakończy się o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom, którzy wzięli udział w tegorocznych Mszach św. kolędowych i złożyli przy tej okazji ofiary na utrzymanie kościoła i klasztoru. Niech Bóg w Trójcy Jedyny obdarza Was błogosławieństwem, zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Ta nieliczna, ale silna wiarą grupa parafian wzmacnia w nas  franciszkanach wschowskich sens posługi jaką ofiarujemy Wam na co dzień.

Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę na Caritas dla pomocy po trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

Przed kościołem do nabycia Tygodniki Katolickie Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. dziękujemy za złożone ofiary i wspólnotę modlitwy. Niech nowy tydzień z błogosławieństwem Bożym okaże się dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.