ogloszenia-parafia4

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.03.2021

W liturgii Tego tygodnia:

Od środy rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością odpustową św. Józefa patrona naszego kościoła i parafii. Modlitwy nowennowe po porannej Mszy św.

Przez cały Wielki Post zapraszamy na nabożeństwa pasyjne:

w piątki o godz. 17:00 Droga Krzyżowa w krużgankach wraz z kazaniem pasyjnym.

w niedziele Gorzkie Żale o godz. 18.00.
Za pobożny udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

W piątek 19 marca odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa, w tym roku do wyboru są 2 trasy:

1) św. Józefa z Osiecznej (Sanktuarium MB Bolesnej) do  Wschowy (Sanktuarium MB Pocieszenia) 37km.

2) NMP Patronki Wschowy ze Wschowy (Fara) przez Wieleń do Wschowy (parafia św. Jadwigi) 49km. Msza święta dla uczestników w Kościele Farnym o godzinie 18:00.

Rejestracji dokonujemy tylko i wyłącznie na stronie internetowej EDK.ORG.PL

Obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dla obu roczników odbędzie się 17 marca (środa) po wieczornej Mszy św. w kościele. Kandydaci z roku drugiego proszeni są o przygotowanie propozycji imienia do bierzmowania wraz z uzasadnieniem swojego wyboru.

Przed kościołem do nabycia prasa katolicka.

Do nabycia są też wielkanocne świece Caritas. Cena 15zł.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. dziękujemy za złożone ofiary i wspólnotę modlitwy. Niech nowy tydzień z błogosławieństwem Bożym okaże się dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.