ogloszenia-parafia4

30. NIEDZIELA ZWYKŁA

24.10.2021

W liturgii Tego tygodnia:

Przez cały miesiąc październik zapraszamy na Różaniec św. w dni powszednie o godz. 17:30. W niedziele godz. 18:00.

W czwartek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Pamiętajmy w tym dniu o imieninach naszego Biskupa Ordynariusza i modlitwie w Jego intencji.

W piątek wieczorna Msza św. w intencji zmarłych z comiesięcznych wypominek. Przed Mszą św. Różaniec św. w intencji naszych bliskich zmarłych.

Na ołtarzu św. Józefa wyłożone są kartki na wypominki zaduszne. Podczas oktawy od 2 do 9 listopada włącznie w intencji zmarłych zostanie odprawiona wieczorem Msza święta, poprzedzona modlitwą różańcową, którą rozpoczynamy o 17:15 z wyczytywaniem wypominek. Wypełnione imionami kartki wraz z ofiarą przynosimy do zakrystii lub składamy do skarbony.

Od dzisiaj rozpoczynamy przyjmowanie intencji mszalnych na rok 2022. Prosimy zawczasu rezerwować sobie dni, które są Wam na sposób duchowy drogie, takie jak: rocznice, urodziny, jubileusze. Msze św. gregoriańskie, podczas których modlimy się przez 30 dni za polecanego zmarłego możemy zamawiać na rok 2023.

Dzisiaj o godz. 14:00 w kościele pierwsze obowiązkowe spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

Nie zapomnijmy, że za tydzień z soboty na niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy. Cofamy zegarki o godzinę do tyłu!

Przed kościołem do nabycia prasa katolicka i franciszkańskie kalendarze misyjne. Ofiara 5 zł za kalendarz wspomaga naszych misjonarzy.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. dziękujemy za złożone ofiary i wspólnotę modlitwy. Niech nowy tydzień z błogosławieństwem Bożym okaże się dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.