ogloszenia-parafia4

2. NIEDZIELA ZWYKŁA

16.01.2022

W liturgii Tego tygodnia:

Od wtorku 18 stycznia do święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła 25 stycznia trwać będzie Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.

W środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W piątek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

W sobotę 22 stycznia Dzień Papieski. O godz. 17:10 zapraszamy na nabożeństwo do Kaplicy św. Jana Pawła II.

Przyszła  niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego poświęconą szczególnemu krzewieniu refleksji nad Pismem Świętym.

W środę 2 lutego  o godz. 17:00 Msza św. dla Dzieci Komunijnych z poświęceniem świec. Po Mszy obowiązkowe spotkanie dla rodziców i opiekunów w Domu Serca.

Przed kościołem do nabycia Tygodniki Katolickie Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. dziękujemy za złożone ofiary i wspólnotę modlitwy. Niech nowy tydzień z błogosławieństwem Bożym okaże się dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.