ogloszenia-parafia4

6. NIEDZIELA WIELKANOCY

22.05.2022

W liturgii Tego tygodnia:

Zapraszamy na  nabożeństwa majowe, w niedziele o godz. 18:00, w dni powszednie o godz. 17:30.

W dzisiejszą niedzielę wypada Dzień Papieski. O godz. 17:40 zapraszamy na nabożeństwo do kaplicy św. Jana Pawła II.

W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni modlitw o urodzaje tzw. Dni Krzyżowe. Pamiętajmy w tych dniach modlić się, aby chleba starczyło dla wszystkich i nie było klęski głodu na ziemi.

We wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W czwartek przypada Dzień Matki i wspomnienie św. Filipa Neri.

W piątek wieczorna Msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych. Karteczki z wypominkami i ofiarą składamy do skarbonki na ołtarzu św. Józefa.

Od piątku rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowennowe po porannej Mszy św.

Za tydzień, w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Bierzmowanie młodzieży w naszej parafii odbędzie się 20 czerwca (w kościele farnym). Spotkanie kandydatów 2 roku przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się  w niedzielę 29 maja  po wieczornej mszy świętej w kościele.

Wigilia Zesłania Ducha Świętego w tym roku przypada 4 czerwca wraz z  pierwszą sobotą miesiąca.  Serdecznie zapraszamy na czuwanie modlitewne o godz. 20. Po adoracji około godz. 21:00 Msza Święta, na której prosić będziemy o dary Ducha Świętego.

Przed kościołem do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.

Wszystkim uczestnikom Mszy św. dziękujemy za złożone ofiary i wspólnotę modlitwy. Niech nowy tydzień z błogosławieństwem Bożym okaże się dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.