ogloszenia-parafia4

 

 4 Niedziela Wielkanocna 21.04.2024r. 

  1. Dziękujemy za wspólną modlitwę i za złożone ofiary.
  2. Rekolekcje zawierzenia Matce Bożej należy rozpocząć dzisiaj. Jeżeli się chce zawierzyć 23 maja w święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana. W tym dniu będzie specjalne nabożeństwo po Mszy wieczornej.
  3. Dzisiaj są „drzwi otwarte” we Franciszkańskim Ośrodku Reintegracji Oikos w godzinach od 14.00 do 15.00.
  4. W poniedziałek nabożeństwo do świętego Jama Pawła II o godzinie 17.10 w kaplicy papieskiej.
  5. We wtorek przypada drugi wtorek nowenny przed uroczystością świętego Antoniego z Padwy. Również we wtorek przypada uroczystość świętego Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski. Po wieczornej Mszy katecheza dla dorosłych w Domu Serca.
  6. W piątek przypada ostatni piątek miesiąca. Msza zbiorowa za poleconych zmarłych o godzinie 18.00.
  7. Próba dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek o godzinie 16.00 dla grupy pierwszej i w czwartek o godzinie 16.00 dla grupy drugiej. Przypominamy, że Pierwsza Komunia w naszej parafii będzie 5 maja na Mszy o 11.00 i 13.00. Osoby, które w tym dniu planują przyjść na Mszę w tych godzinach prosimy aby wybrali inną godzinę uczestnictwa w Eucharystii.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy o godzinie 13.00 spotkanie w Domu Serca rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii.
  9. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będziemy obchodzić niedzielę powołaniową. Razem z duszpasterzami naszej prowincji będziemy modlić się o nowe powołania do Służby Bożej. W sobotę po wieczornej Mszy będzie adoracja Najświętszego sakramentu w intencji nowych powołań. Przed kościołem będzie zbiórka na potrzeby duszpasterstwa powołaniowego.
  10. Organizowana jest rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę w terminie od 17 do 23 lipca. Szczegóły na plakatach w gablotach.