ogloszenia-parafia4

5 Niedziela Zwykła 05.02.2023

1. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za złożone ofiary.
  2. W czwartek 9 lutego o godzinie 10.30 zapraszamy do kościoła farnego na Uroczystą sesję połączoną z Mszą Świętą pod przewodnictwem księdza biskupa Tadeusza Lityńskiego rozpoczynającą proces beatyfikacyjny Służebnicy Bożej Siostry M. Iwony Król.
  3. W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Osoby chore i w podeszłym wieku zapraszamy na dodatkową Mszę o godzinie 9.30, podczas której będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych.
  4. W kiosku klasztornym są dostępne obrazy koronowanej Matki Bożej Pocieszenia różnych rozmiarów oraz krówki franciszkańskie.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” ciekawy artykuł „Sekrety długiego życia” o najstarszym człowieku świata siostrze Andre Randon, którą 17 stycznia Pan Bóg powołał do wieczności.
  6. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

Niech rozpoczęty tydzień będzie dla nas wszystkich czasem pełnym łaski.