ogloszenia-parafia4

6 Niedziela Wielkanocna 05.05.2024r.

1. Dziękujemy za wspólną modlitwę i za złożone ofiary.
  2. Nabożeństwa majowe w naszym sanktuarium codziennie o godzinie 17.30, w niedzielę o godzinie 18.00.
  3. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynają się doroczne dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące tak zwane Dni Krzyżowe.
  4. Od poniedziałku rozpoczynamy Biały Tydzień. Dzieci Pierwszokomunijne zapraszamy codziennie na godzinę 18.00.
  5. W poniedziałek obchodzimy święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba. Po Mszy wieczornej spotkanie grupy męskiej w Domu Serca.
  6. We wtorek przypada czwarty wtorek nowenny przed uroczystością świętego Antoniego z Padwy. Modlitwy nowenny odmawiamy po porannej Mszy. Natomiast po wieczornej Mszy katecheza dla dorosłych w Domu Serca pod tytułem Wyznanie Wiary.
  7. Również we wtorek dzieci, które rok temu przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii będą obchodzić rocznicę tej uroczystości. Msza w intencji tych dzieci, na którą serdecznie zapraszamy o godzinie 18.00.
  8. W środę uroczystość świętego Stanisława biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. Po wieczornej Mszy Wieczór Uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
  9. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  10. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w sobotę 18 maja. Szczegółowe informacje dostępne są u proboszcza.
  11. W kiosku klasztornym dostępne są srebrne medaliki z wizerunkiem Matki Bożej Pocieszenia i św. Józefa.